Nový hráč v gamehostingu ? SWORDHOST

Napsal Joffre (») 18. 7. 2015, přečteno: 1520×
e489ac827ac92ba8d7cf30014e46f34f15fc8002b6a9921e5cpimgpsh-thumbnail-win-distr.jpg

Pohodlná administrácia ? Spravovanie herných serverov cez mobil ? Kvalitný, spoľahlivý systém ? To všetko už je možné ! SwordHost.eu - nový hráč v gamehostingu, pozreli sme sa im na "zubky" a zistili, čo sú zač. :) Na všetky naše otázky ochotne odpovedal programátor swordhostu.

 

Svet plný gamehostingov, človek ani nevie kde začať, ktorý si vybrať. My vám odporúčame SwordHost, ako prvý hráč v tejto scéne predstavuje aj mobilnú aplikáciu, cez ktorú si môžte ľahko, pohodlne a spoľahlivo spravovať svoje herné aplikácie.

Ako sa k tomu dostali a prečo začali ? „V prvom rade to bolo tým, že sme kedysi tiež boli zákaznikmi iných hostingov. No neboli pre nás to “pravé orechové”. A tak sme sa rozhodli, že to zmeníme. Postavili sme jednoduchú administráciu a taktiež mobilnú aplikáciu. Tým pádom vaše servery môžete ovládať aj zo školskej wifi, bez toho, aby ste z domova museli vláčiť počítač/notebook :)“

 

Na aké nové funkcie sa môžeme tešiť? „Spomínaná jednoduchá administrácia a mobilná aplikácia. Ďalej to sú výkonné stroje. Presné konfigurácie sa budú dať čoskoro nájsť na www.swordhost.eu. Taktiež nemáme zbytočne dvihnuté ceny - tým pádom dobrý pomer cena / výkon. Pravidelne budeme dávať súťaže o kredity, alebo servery,“ dodal pre news-it.pise.sk.

Kopíraci administrácie konkurenčného hostingu ? „Nemyslíme si, že je podobná spomínanému hostingu, je to klasický moderný flat štýl, využité left oriented menu, je v dnešnej dobe pre administračné rozhrania bežné. Administračné rozhranie sme postavili na téme inspinia. Taktiež by som rád pripomenul, že je to len šablóna, nie priamo kúpené administračné rozhranie s možnosťou ovládania a reálnej funkcionality ako si jeden spomedzi naších fanúšikov na facebookovej stránke myslel. V skratke - nemali sme v úmysle od spomínaného hostingu kopírovať, a ak to tak vyzerá, tak je to len zhoda náhod,“ vysvetlil programátor.

Aké služby ponúkajú ? Zatiaľ máme v ponuke pre beta-testerov pridané tieto: Minecraft (Craftbukkit, Spigot, Vanilla), Minecraft modpacky (Crafting dead, Tekkit lite/classic, Hexxit, Attack of the b-team, FTB unleashed, Futurecraft a pribudnú ďalšie), Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Global Offensive, TeamFortress. Taktiež u nás nájdete už prekonfigurované balíčky minihier. Samozrejme časom budeme ponuku rozširovať o ďalšie produkty ako TeamSpeak 3, Garry’s Mod a iné. Hlavne to budú tie, o ktoré si zákaznici požiadajú.

Kto sa stará o vaše pohodlie v gamehostingu swordhost ? O podporu sa stará prakticky každý z tímu - Tomáš Kročil, Matúš Makatura, Peter Pagáč a Marek Gajdoš.

Najvyužívanejšia forma podpory je ticket systém zabudovaný priamo v našej administrácii. Taktiež je možné na hlavnej stránke otvoriť live chat s nami. Málo využívaná možnosť je zatiaľ volanie na telefón, ale tá je aj obmedzená do určitých nočných hodín. Pomocou ticketov / online chatu je možné nás kontaktovať kedykoľvek, nemáme presne určené pracovnú dobu, kedže väčšina tímu, tak či onak strávi väčšinu pracovných dní na vylepšovaní samotnej administrácie / podpory / kvality serverov. Deadline odpovedí na ticket máme maximálne do 24 hodín, ale priemerná doba na odpoveď do 30 minúť.„

Väčšina z vás zaujíma aj spomínaná sútaž, tak aká a ako často... Nechceme, aby naši zákaznici mali všetko len tak. Vieme, že sú to súťaživé typy a preto im to tak budeme aj podávať. Nebudú to nejako napevno určené akcie, skôr to bude niečo také, že na webe do nejakého článku schováme zľavový kupón alebo podobne. Nabližší dátum? Fúh, tak ako som písal to nemáme presne určené ale pravdepodobne skoro po oficiálnom štarte.

Kedy bude štart plnej verzie ? „Hneď ako budeme mať podpísanú zmluvu pre Offline SMS brány. Presný ani približný dátum, kedy sa táto vec vybaví nemáme.

 


„Dúfame, že sa prídete pozrieť keď hosting otvoríme. Je to doba, na ktorú všetci z tímu a aj fanúšikovia na facebook stránke netrpezlivo čakajú. Svojim zákazníkom sa budeme snažiť dať maximum a za vernosť budú odmenení. Ďakujem za rozhovor,dodal programátor.

Viac informácii o swordhoste nájdete na www.swordhost.eu,  ich facebook stránke alebo twitteri.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedna