ONHOST - vieme o ňom viac !

Napsal Joffre (») 10. 6. 2015, přečteno: 643×
onhost-236x163.jpg

"Prvý pohodlný gamehosting", týmto titulom sa už tretí rok pýši GH ONHOST. Populárny, jednoduchý a stále inovujúci ONHOST pokračuje a chystajú sa aj zmeny. Boli sme zvedavý preto sme ich kontaktovali, aby sme sa pre vás dozvedeli viac.

 

Kto/čo je ONHOST ?

ONHOST je gamehostingová spoločnosť, ktorá zaobstaráva zo svojich fyzických serverov multiplayerové herné aplikácie pre svojich zákazníkov. Ako prvý gamehosting vytvorili jednoduchý systém pre správu herných aplikácii (jednoduchá administrácia, rýchla inštalácia máp, pluginov, módov). Fungujú od roku 2012, za tieto tri roky sa onhost dokázal prebojovať na špičku trhu v oblasti GAMEHOSTINGU „ONHOST má zákazníkov hlavne zo Slovenska a z Čiech, ale aj z Maďarska či Poľska. Mali sme dokonca aj zákazníka z Veľkej Británie,“ dodal pre news-it Erwin.  

Veľkou výhodou je aj kvalitná podpora, ktorá sa stará o zákazníkov prostredníctvom živeho chatu, e-mailu alebo skypeu. “Určite ostane technická podpora, a podpora pre aplikácie CS, MC, TS3, či weby. Pravdepodobne pribudnú aj noví členovia podpory, bude záležať na dopyte.

 

Čo sa stalo ?

Jún 2014 -  stránka onhostu bola neúčinná. Na sociálnej sieti informovali, že to bol vtip ich kolegu. O pár dní na to spustili znova svoju stránku aj s novým dizajnom hlavnej stránky, svoje služby stále boli vypnuté /dostupné len vybraným testerom/. 29.6.2014 - "Prvé testovanie prebehlo úspešne!" oznámili na svojej FB stránke. 11.9.2014 - prvé odhaľovanie nového systému na sociálnej sieti. 15.10.2014 - prístup všetkým užívateľom.

ONHOST mal cez dva roky rovnaký systém, kde sme pridávali maximálne moduly. Aj napriek tomu, že bol kvalitný, nás začal obmedzovať. Chceli sme razantnú zmenu hlavnej stránky, a pomalé spustenie novej administračnej stránky.

Takmer každý člen ONHOSTu je študent, ktorý má plnú hlavu školy. Minule leto sme urobili veľmi veľa na novom systéme, bohužiaľ, museli sme ho rozpracovaný odložiť. Plány boli síce iné, ale systém a funkcie v ňom boli natoľko rozsiahle, že sme to museli urobiť. Potom prišla škola a času bolo veľmi málo, takže sme vyložene čakali na toto obdobie, kedy sa každému budú končiť skúšky. Ja len dúfam, že to zákazníci chápu, a že aj keď sa v nás sklamali, dajú nám ešte šancu, „ vysvetlil Erwin.

 

ONHOST síce vysvetlil, prečo to takto dlho trvalo, ale získa späť zákazníkov ?  Ako sa o to pokúsia sme sa tiež pýtali.

 

 

„ Jedine kvalitnými službami a samotným prístupom ku zákazníkom. O nič iné nám nejde, na kvalitných službách pracujeme, aj keď veľmi dlho, ale musí to stáť za to, keď už zákazníci tak dlho čakajú. Navyše, nový systém bude obsahovať funkcie, ktoré ako som už spomínal, by nebolo možné vytvoriť v starom systéme. Keď dokončíme systém, bude to pre zákazníka veľmi pohodlné, pretože takmer všetko si bude nastavovať sám, ako chce, a to nielen pri serveroch, ale aj pri doménach. No a čo sa týka konkurencie, nedívame sa na ňu, a prajeme jej všetko dobré – kto hovorí, že na trhu je miesto len pre jedného? Nám nejde o to, aby sme mali najvyššie čísla, ale aby boli zákazníci spokojní.

 

 

Pýtate sa kedy sa konečne všetko dokončí ?Spustenie pozostáva z viacerých krokov. Väčšina funkcií sa spustí cez letné prázdniny, potom ešte budeme zdokonaľovať VIP systém. Ten je veľmi dôležitý, a spustí sa pravdepodobne až po funkciách, ako moduly či webhosting. Potom samozrejme máme ešte plány systém rozširovať o nové aplikácie, VPS a podobne. Takže systém sa bude spúšťať priebežne, neexistuje jeden dátum.

 

Načo sa môžme tešiť v novom systéme  ?Okrem momentálnych nastavení a konfigurácie pribudne kompletný zálohový systém, samozrejme FastDL, banlist, automatická kúpa domény, nastavenie webhostingu (bude možné meniť DNS servery a záznamy priamo cez našu administráciu). Nezabudnime na moduly. “ dodal pre news-it.pise.sk .

 

11412313-965509443494148-1995072579968452634-n

 

Záverom by som rád dodal, že prerábanie systému trvalo dlho, ale všetci v tíme veríme, že to bude stáť za to.  Erwin.„

 

Štítky: ONHOST, novinky, Joffre, Erwin
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedna